Rzeczoznawca Majątkowy

Właścicielem firmy jest Robert Rajczyk – rzeczoznawca majątkowy z ponad 15-letnim stażem w zakresie wyceny nieruchomości oraz ponad 20-letnim doświadczeniem w bankowości, szczególnie w obszarze bankowości hipotecznej na stanowiskach eksperckich i managerskich.

Jestem autorem wielu wycen nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, analiz rynku nieruchomości oraz innych opracowań dotyczących nieruchomości. Doświadczenie w zakresie wyceny zdobywałem prowadząc własną działalność gospodarczą od 2002 roku, jak również na stanowiskach zarządczych w dużych firmach ogólnopolskich zajmujących się wyceną nieruchomości.

Specjalizuję się szczególnie w wycenie dla potrzeb bankowych oraz dla celów inwestycyjnych. Doświadczenie w bankowości hipotecznej zdobywałem pracując na stanowiskach managerskich w kilku bankach komercyjnych i spółdzielczych oraz współpracując z wieloma bankami jako rzeczoznawca majątkowy.  Jestem autorem wielu opracowań, regulacji i procedur wykorzystywanych w bankach w obszarze kredytów hipotecznych, oceny wartości nieruchomości oraz ustanawiania zabezpieczeń spłaty kredytu.

Uczestniczyłem w licznych konferencjach, sympozjach i szkoleniach specjalistycznych dedykowanych wycenie wartości nieruchomości i bankowości hipotecznej. 

Posiadane doświadczenie oraz umiejętności pozwalają na „spojrzenie na nieruchomość” z różnych perspektyw, zarówno ze strony rzeczoznawcy, banku,  inwestora, klienta, pośrednika. Wyceniam różnego typu nieruchomości  – od lokali mieszkalnych, przez domy i grunty niezabudowane, po nieruchomości komercyjne, hotele, centra handlowe itp. Jestem również zwolennikiem wykorzystywania w codziennej pracy jak największej ilości baz danych oraz pozytywnej współpracy w gronie rzeczoznawców majątkowych – pozwala to na dostarczenie Klientom jak najlepszej, wiarygodnej i profesjonalnej informacji o wartości nieruchomości. 

Aktualnie jestem czynnym Rzeczoznawcą Majątkowym i właścicielem firmy Property Center24, świadczącej usługi w zakresie wycen wartości nieruchomości, analiz rynku, obrotu nieruchomościami i szkoleń z zakresu wycen oraz analiz rynku nieruchomości.

Zadzwoń: 661 444 222

Posiadane uprawnienia i doświadczenie

Pozostańmy w kontakcie

Zapraszmy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Zadzwoń

Sprawdź możliwości

Napisz

Uzyskaj więcej informacji

10 + 15 =