Pośrednictwo w obrocie nieruchomości

Sprzedaż, kupno, najem nieruchomości

Property Center24

to również profesjonalne usługi pośrednictwa w zakresie sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości. Nasza specjalizacja to domy i mieszkania z rynku wtórnego, działki budowlane oraz niewielkie nieruchomości komercyjne (biura, sklepy, usługi).
Każdym Klientem zajmujemy się w zindywidualizowany sposób i nie świadczymy usług pośrednictwa na skalę masową. Po prostu wychodzimy z założenia, że każda nieruchomość wymaga odpowiedniego sposobu prezentacji., stałej opieki i dostępności pośrednika oraz rzetelnej i pełnej informacji dla obu stron transakcji. Tak niewiele i aż tak wiele.

Każde przyjęcie nieruchomości do realizacji sprzedaży, kupna, wynajmu lub inwestycji jest poprzedzone pełną i szczerą analizą rynkową cen transakcyjnych, przeglądem liczby i poziomu ofert konkurencyjnych oraz możliwych dom uzyskania stawek najmu. Wykonując zawód rzeczoznawcy majątkowego posiadam dostęp do rzeczywistych cen transakcyjnych – dlatego też z każdym Klientem uzgadniam indywidualną ścieżkę sprzedaży lub kupna opierając się na aktualnych danych rynkowych, a nie jedynie transakcji przeprowadzonych przeze mnie. Dzięki temu Klient ma zapewnioną rzetelną informację zwrotną oraz wspólnie możemy podjąć odpowiednią decyzję.

Wieloletnia obecność na rynku nieruchomości oraz doświadczenie w pokrewnych dziedzinach w obszarze wyceny wartości nieruchomości, możliwości finansowania jej zakupu, potencjalnych przychodów z nieruchomości pozwala zaoferować naszym Klientom pełne i profesjonalne wsparcie w procesie sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości.

Na życzenie Klienta sprzedającego nieruchomość przy przyjęciu nieruchomości do sprzedaży może być dokonana pełna wycena nieruchomości (w formie operatu szacunkowego). Koszt takiej wyceny jest odejmowany następnie od kosztów prowizji z tytułu sprzedaży nieruchomości.

Zgłoś nieruchomość 

11 + 3 =

* Twoje dane będą wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu i przedstawienia oferty usługi pośrednictwa w sprzedaży, kupnie lub najmie nieruchomości. Wysyłając niniejsze zapytanie wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny lub e-mailowy celem przedstawienia oferty i uzyskania dodatkowych wyjaśnień.

Aktualnie oferujemy

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Pozostańmy w kontakcie

Zapraszmy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Zadzwoń

Sprawdź możliwości

Napisz

Uzyskaj więcej informacji

10 + 7 =